Relax-Arena
Buna ! Ai venit pe RelaxArena ! Un forum Original fara cuvinte STAFF-ul momentan este in cautare de membri asa ca nu ezita sa te inregistrezi si sa faci cerere
Te asteptam !

CopyRight©️RelaxArena

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Cautam Staff pentru forum !!!   Recrutam servere de orice tip  !!!   Pentru detali add moga.masters

Distribuiţi | 

Cerere Rank

In jos 
AutorMesaj
Nu e Smithy
Membru
Membru

Data de inscriere : 17/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Brasov

MesajSubiect: Cerere Rank   Lun Oct 17, 2011 7:29 am

Numele real :Silviu
Nickul :Nu e Smithy ( ci fracsu deci trataima cu respect pentru ca am intels ca el e un membru respectat pe aici si eu is fracsu deci la fel sa va purtati)
Varsta :18
Id-ul:....
Rank dorit :Orice(De fapt Administrator) sau vreti sa se supere fratemiu ? sa va faca praf forumul si sa pierdeti un membru ca el
Experienta Moderator :[Doar pentru G.Mod si Mod] Am mai multa ca Mr.Smithy
Experienta Designer :[Doar pentru Designer]Si aici
Cate mesaje ai :2 da conteaza ati uitat ce v-am spus ?
Cateva creatii ale tale :[Doar pentru Designer]Lasa ....

Sus In jos
D3m0N'S***Sh4D3
Fondator
Fondator

Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 21
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Cerere Rank   Lun Oct 17, 2011 8:55 am

T/C
Sus In jos
http://relax-arena.forumz.ro
Nu e Smithy
Membru
Membru

Data de inscriere : 17/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Brasov

MesajSubiect: Re: Cerere Rank   Lun Oct 17, 2011 9:43 am

Ba voi vreti sa il suparati pe fratemiu? Poate va sterge forumu cred ca vreti sa il vedeti pe Mr.Smithy nervos,si nu e debine ,voi va permiteti sa ma respingeti pe mine ma?
Il respectati pe taca de fratemiu si pe ine nu,chiar nu gandititi cine e fratemiu
Sus In jos
Mr.Smithy
Membru
Membru

Data de inscriere : 08/10/2011
Varsta : 23
Localizare : Brasov,Out of This World

MesajSubiect: Re: Cerere Rank   Lun Oct 17, 2011 9:55 am

Pe cine ma? )) ,eu fractu ?
Doamne fereste nici in 1000 de ani nu mi-te-as dori frate,uitete la atitudinea ta zici ca ai scapt de la zoo,apropo ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo te uitai la o banana ca prostu

Scuze ca te am facut maimuta. De ce sa imi asum eu meritul pentru ceea ce ti-ai facut singur?

Taca??

Ba amice sau muciulica cum vrei tu nu esti asa de idiot precum vorbeste lumea, esti mult mai idiot. Te asigur eu ca nu sunt un taca ,asa cum indrugi tu acolo,nu vrei tu sa "ne cunostem" mai bine daca tot esti din brasov si esti un presupus frate retardat din flori.Cu un singur lucru ai avut dreptate ,nu e bine sa ma vezi nervos.

Nu stiu cat de respectat sunt pe aici,dar tu muculet nu cred ca ai respectu nici la un purice,ca mamucata te a scapat in cap la nastere si atat te duce creierasul ala nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...

Sunt oameni prosti pe lumea asta. Tocmai m-ai ajutat sa realizez asta.

Tu ai experienta mai multa ca mine? Cand am aflat eu de forumuri tu nici nu erai pe teava ,atunci se cauta o eprubeta si pentru tine ,din pacate era una sparta si ai iesit putin mai aneu
Sus In jos
Angerfist
Membru
Membru

Data de inscriere : 02/10/2011
Varsta : 28
Localizare : Braila

MesajSubiect: Re: Cerere Rank   Lun Oct 17, 2011 9:04 pm

Rezulta ca cererea este

T/C Inchis
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cerere Rank   

Sus In jos

Cerere Rank
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Relax-Arena :: Forum :: Cerere Rank-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog
 |