Relax-Arena
Buna ! Ai venit pe RelaxArena ! Un forum Original fara cuvinte STAFF-ul momentan este in cautare de membri asa ca nu ezita sa te inregistrezi si sa faci cerere
Te asteptam !

CopyRight©️RelaxArena

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Cautam Staff pentru forum !!!   Recrutam servere de orice tip  !!!   Pentru detali add moga.masters

Distribuiţi | 

Server Relax-Arena

In jos 
AutorMesaj
Angerfist
Membru
Membru

Data de inscriere : 02/10/2011
Varsta : 29
Localizare : Braila

MesajSubiect: Server Relax-Arena   Lun Oct 10, 2011 9:05 pm

Serverul Relax-Arena a fost sters de pe forum pentru ca, Codacel l-a pus pe linkul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si am impresia ca s-a mutat acolo cu tot cu serverul si aici intra numai cand doreste el

Eu consider ca nu face bine pentru ca, atata timp cat este fondator aici, ar trebui ca serverul lui sa fie aici, nu pe acel forum

Astept pareri de la admini serverului si de la membrii forumului
Sus In jos
D3m0N'S***Sh4D3
Fondator
Fondator

Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 21
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Server Relax-Arena   Lun Oct 10, 2011 10:43 pm

Mda... consideri gresit.... pentru ca si eu sunt fondator dar el a creat forumul asta deci poate sa plece oriunde si oricand vrea.
Sus In jos
http://relax-arena.forumz.ro
Angerfist
Membru
Membru

Data de inscriere : 02/10/2011
Varsta : 29
Localizare : Braila

MesajSubiect: Re: Server Relax-Arena   Mar Oct 11, 2011 2:56 am

Atunci de ce nu te pune pe tine fondatoru principal iar el sa plece pe alt server, lasandu-te pe tine unicu fondator?

Eu cred ca un fondator, daca are server, trebuie sa stea pe propriul lui forum, ca nu l-a creat dandul altcuiva ci sa ramana numai pentru el
Sus In jos
System4
Moderator Global
Moderator Global

Data de inscriere : 05/08/2011

MesajSubiect: Re: Server Relax-Arena   Mar Oct 11, 2011 4:36 am

Idem AngerFist !
Codacel face toata treaba iar alti "noobi" sa spun asa nu stiu nici macar sa configureze un server ! As spune ca ei se folosesc de Codacel ca sa faca membri pe forum ! Va spun sincer domeniile nu sunt de incredere fiindca am patit pe propria mea piele
Sus In jos
Mr.Smithy
Membru
Membru

Data de inscriere : 08/10/2011
Varsta : 24
Localizare : Brasov,Out of This World

MesajSubiect: Re: Server Relax-Arena   Mar Oct 11, 2011 6:11 am

Am mai spus singurul Fondator este Codacel ,restu sunt doar Administratori inclusiv tu Vendeta
Codacel e optat sa isi populeze serverul acolo fiind mai multi membrii ca aici,si atata timp cat e forumul lui poate sa faca orice nu incalca regulile impuse de FG
Sus In jos
MoGa
Fondator
Fondator

Data de inscriere : 09/06/2011
Varsta : 27
Localizare : Rm Valcea

MesajSubiect: Re: Server Relax-Arena   Mar Oct 11, 2011 7:16 am

Voi nu stiti de ce am ales sa ma mut cu sv pentru ca aici toti vreti admin dar la populare prin redirecte decat alin a tinut din toti ... asa nu o sa populez sv niciodata ... macar acolo ma ajuta .. cu red.. si nu mai dau admn fara sa tina red ... asa ca #Tc

Si pe forum nu prea ai ci cine discuta ceva serios .. sa te ajuta la promovare . sa caut lucruri noi pentru forum ... V3nD377a , alin . Smity ( poti vorbi ceva serios cu el) si angel..daresti enervant uneori.. in rest nimik ..

Play For Fun

[center]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://relax-arena.forumz.ro
System4
Moderator Global
Moderator Global

Data de inscriere : 05/08/2011

MesajSubiect: Re: Server Relax-Arena   Mar Oct 11, 2011 8:19 am

Pana la urma eu iti subliniez acel comentariu pentru ca este ceva ce trebuie citit !
Defapt el tot ne-a ajutat ! Prin asta sper Codacel ca ve-i pune si numele forumului relax-arena !
Pui la Regulament de exemplu pentru a spori membri forumului :> si pentru a ne dezolva forumul cu ideei noi personalitati noi etc ...
Deci acest Topic va fi inchis !
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Server Relax-Arena   

Sus In jos

Server Relax-Arena
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» HostName: Samp.Just2Play.Ro | Roleplay Server [0.3c]
» *FiveTime* IP: 188.212.105.203 Contact id: samp_florin Server De samp nou deschis Si dam level bani Super server:X Va asteptam i pe dumneavoastra Dati click sa vedeti srv:Xpoze
» HostName: FlyGaming RPG [0.3x] Server ON! Address: 93.119.26.209:7777 Players: 54 / 100 Ping: 56 Mode: FlyGaming RPG V0.1 Map: Los Santos HostName: FlyGaming RPG [0.3x] Server ON! Address: 93.119.26.209:7777 Players: 54 / 100 Ping: 56
» Partener Server
» Toxic RPG | Romania [0.3x]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Relax-Arena :: Forum :: Anunturi-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | Jocuri video | FPS - First Person Shooter | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog
 |